L'or Espresso Guatemala pro Nespresso 10 kapslí

Kód: 60153
Značka: L'or
€5,71
skladom
Môžeme doručiť do:
4.4.2023
Možnosti doručenia

L\'or Espresso Guatemala pro Nespresso 10 kapslí

Detailné informácie

Všetko skladom

Garantujeme

+10 000 výdajných miest

po celej SK

Exkluzívny tovar

Dovoz zo zahraničia

Bonus program

Pre registrovaných zákazníkov

Podrobný popis

L\'or Espresso Guatemala pro Nespresso 10 kapslí
V balení sa nachádza 10 kapslí kávy Espresso Guatemala, ktorá vyniká Sými sladkými jablčnými a citrusovými tónmi. Nechajte sa na chvíľu uniesť strhujúce vôňou a doprajte si zaslúžený relax s príchuťou dobrodružstva. Ľahko až stredne pražená, elegantná, svieža a rafinovaná s vrstvami rozvíjajúce sa chuti pre bohatý aromatický zážitok.

Svet kávy L\'Or

História

Značka L\'Or vznikla vo Francúzsku v roku 1992 a jej ambíciou bolo vždy ponúknuť tú najlepšiu kávu na svete. Odvtedy káva L\'OR zvádza zmysly spotrebiteľov intenzívnymi chuťovými zážitky. V roku 2010 L\'OR expandoval za francúzske hranice spustením L\'OR Espresso kávových kapsúl. Dnes značka L\'OR ponúka bezkonkurenčnú kvalitu kávy naprieč všetkými kávovými segmenty.

Značka L\'Or

Každý šálka kávy L\'OR ponúka čisté potešenie z kávy. Nechajte sa pohltiť intenzívnou vôňou. Objavte rovnováhu jemné a bohatej chuti. Objavte zlato. Objavte L\'OR.

Praženie a mletie kávy L\'Or

Káva L\'Or je vyrobená z tých najkvalitnejších kávových zŕn. Proces praženia, ktorý je špecifický pre kávu L\'OR, vystavuje kávové zrno intenzívnym teplotám, ktoré im dávajú hlbokú farbu, jedinečné príchute a vlastnosti špecifické pre každú odrodu. Vychutnajte si bohatú kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zŕn, s jantárovo sfarbenou krémovou vrstvou.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: