ePlatba

Platobná brána

Zabezpečujeme on-line platby na internete v reálnom čase. Vďaka platobnej bráne na webe môžu Vaši zákazníci komfortne zaplatiť za tovar či služby. Informáciu o platbe máte praktick okamžite a tovar môžete expedovať. Platba vopred zároveň eliminuje riziko nevyzdvihnutia zásielky, čo zníži náklady na dopravu. Vyšší komfort platby na internete prináša viac spokojných zákazníkov.

Banky a platobné metódy:

Ako funguje on-line bankový prevod?

Zákazník po dokončení výbere tovaru v e-shope obchodníka zvolí ako platobnú metódu Expresné bankový prevod, vyberie svoju banku, pri vstupe do elektronického bankovníctva uvidí už vyplnený príkaz na úhradu, len odsúhlasí částkua zaplatí.

Ako je zaistená platba kartou na internete?

Platbu kartou na internete zabezpečujeme v spolupráci s miestnou bankou. Všetky citlivé údaje ako je číslo karty alebo CVV užívateľ vkladá do 3D Secure prostredia spolupracujúce banky.
Elektronická zloženka

Riešenie kombinuje platobnú bránu s e-mailom. Zákazník (platcu služby alebo tovar) dostane e-mail s individuálnym platobným odkazom. Po prekliku sa mu otvorí platobná brána s už predvyplnenými údajmi o platbe. Nasleduje platba v prostredí platobnej brány ako je opísaná vyššie.
Riešenie je vhodné napríklad:
- Ako náhrada poštových zloženiek
- Upomienky platieb
- Pre e-shopy, ktoré negarantujú tovaru na sklade a vyžadujú platbu potom, čo tovarom skutočne disponujú.

Vyskúšajte si DEMO verziu Platobná brána ComGate.


Hlavné je bezpečnosť a spoľahlivosť

Sme transparentné. Platby prevádzame na účet obchodníka automaticky na dennej báze čím zvyšujeme jeho cash flow. Súčasne s prevodom peňazí zasielame elektronický prehľad jednotlivých transakcií. Formát elektronického prehľadu prispôsobíme potrebám zadávateľa tak, aby mal možnosť tieto údaje ľahko spárovať s účtovníctvom.


Služby poskytujeme na základe oprávnenia od Českej národnej banky

Osvedčenie ČNB - Poskytovateľ platobných služieb
Osvedčenie ČNB - Viazaný poisťovací sprostredkovateľ