Prečo vybrať nás?
  • Doprava zadarmo nad 75 €
  • Všetko skladom garantujeme
  • Exkluzívny tovar dovoz zo zahraničia
  • Bonus program pre registrovaných zákazníkov

Kávové kapsule Tassimo

Pre lepšiu prehľadnosť sme kapsule Tassimo rozdelili podľa druhov nápojov na podkategórie uvedené vyššie.

TOP Najpredávanejšie

Z ponuky vyberáme
Cena:
Tovar označený ako

1 | 2 | 3 | 4 | 5Ďalšie

Tassimo kávové kapsule

Viete čo chcete, a chcete to hneď. Kávovar Tassimo to vďaka prevratnej technológii čiarového kódu vie tiež a "hneď " je jeho druhé meno. Vitajte vo svete Tassimo, kde sa káva podáva za niekoľko sekúnd a je ... rozprávková.


Tassimo - sortiment

Latte macchiato, cappuccino, horúca čokoláda Milka alebo čaju Twinings a množstvu ďalších chutí, vôní a zmyslových zážitkov na Vás čaká, ak podľahnete, podobne ako podľahli množia pred Vami, mágiu Tassimo. Spoluprácou so špičkovými producentmi a značkami Jacobs, Milka, Twinings alebo Bosh sa podarilo vyprodukovať kolekciu vynikajúcich nápojov a technológií ich prípravy. V sortimente Tassimo je stále čo objavovať. Už ste ochutnali Twinings Tassimo Chai Latte? Čierny čaj sa tu zvodne kobbinuje s exotickým korením, kardamónom a škoricou. Rozmaznávajte sa s Tassimo!


Tassimo - čiarový kód


Pýtate sa, ako kávovar Tassimo pozná, akú chcete kávu? Koľko vody, akú teplotu a aký čas naparení? Inu, kapsule Tassimo mu to povie sama - čiarovým kódom. Stačí teda vložiť kapsulu Tassimo, stlačiť jedno tlačidlo a horúci lahodný nápoj je na ceste. Správne Vás napadlo, že zelený čaj napríklad potrebuje inú teplotu, ako čerstvé Ristretto. Nemajte obavy, kávovar Tassimo bude mať dostatok informácií z čiarového kódu kapsule a teplotu vody nastaví správne.
 

Tassimo - úspora pri ohreve vody

 
Kávovar Tassimo nenahrieva zbytočne veľký zásobník vody. Vďaka bleskovo rýchlemu úspornému prietokovému ohrievaču pripraví len toľko vody, koľko je potrebné na výrobu jedného lahodného šálky. Technológia Tassimo tak šetrí Vašu kapsu i životné prostredie.
¨