Prečo vybrať nás?
  • Doprava zadarmo nad 61 €
  • Všetko skladom garantujeme
  • Exkluzívny tovar dovoz zo zahraničia
  • Bonus program pre registrovaných zákazníkov

Kávové kapsule Dolce Gusto

Z ponuky vyberáme
Cena:
Tovar označený ako

1 | 2 | 3 | 4Ďalšie

Kapsule Dolce Gusto, ktoré si zamilujete

Dolce Gusto - ak neznesiete kompromis a vyžadujete tú najlepšiu a najčistejší chuť pravej kávy Arabica, nemôžete zvoliť inak. V pohodlí domova alebo kancelárie pripravíte kávu, ktorá znesie najprísnejšie kritériá kvality. Dolce Gusto je prístoj a kolekcia kávových kapsúl, ktorá dala celej metóde prípravy meno. Dolce Gusto, to je vo svete milovníkov pravej kávy fenomén.
Ponúkame kávové kapsule zo širokého sortimentu Nescafé Dolce Gusto, rovnako ako Dolce Gusto kávovary na ich prípravu. Je libo Café Lungo, Espresso, Cappuccino či snáď kávu bez kofeínu? Dolce Gusto v taliančine znamená niečo ako Lahodná Chuť, ťažko by sme našli lepšie názov celej produktovej rady, Dolce Gusto lahodne chutí.

Dolce Gusto - inovatívny systém varenia kávy

Systém kapsúl NESCAFÉ Dolce Gusto je navrhnutý tak, aby bol každý šálka kávy, ktorý si pripravíte, čerstvý a obsahoval len tú najlepšiu praženú mletú kávu Arabica. V ponuke je široká ponuka príchutí - Dolce Gusto uspokojí úplne každého. Kapsule Dolce Gusto vynikajú najmä veľmi jednoduchú a čistú prípravou. Proste vložíte kapsulu do prístroja dolce Gusto, zmáčkente tlačidlo a je to. Vďaka unikátnemu systému zahrievaniu vody prietokom nie je potreba pre lahodnú kávu Dolce Gusto vodu predhrievať, dokonca tým odpadá aj rad problémov s vodným kameňom.


Čo všetko Dolce Gusto ponúka?

Nie zakaždým máme chuť na silnú malú taliansku kávu, ktoré sme si navykli nesprávne hovoriť Piccolo. Európska kultúra pitia kávy zahŕňa aj veľké šálky s mliekom, takzvané raňajkové, a veľa ďalších variácií na čistú kávu Arabica. Novo tak vychutnáte kávu Dolce Gusto napríklad v príchutiach Buondi, ktorá českej milovníkov kávy zaujme prímesou Robusty a chuťou, na ktorú sme najdlhšie zvyknutí - bohato horkú a plnú.
Je libo lahodnú kávu bez kofeínu? Skôr otázka kompromisu chuťou, ale dnes nie, Dolce Gusto Caffé Lungo bez kofeínu je kávou pre kazy deň.

Kapsule Dolce Gusto vždy najlacnejšie

Pozrite sa na naše ceny kávových kapsúl Dolce Gusto v akcii. Sú vytrvalo nízke a pripravené na mieru zákazníkom, ktorí presne vedia, čo chcú. Chcú voňavú kávu Dolce Gusto.

¨