Durgol Universal odvápňovač 750ml

Kód: 80561
Značka: Durgol
€7,94
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
5.4.2023
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

účinný univerzálny rýchly odvápňovač

Detailné informácie

Všetko skladom

Garantujeme

+10 000 výdajných miest

po celej SK

Exkluzívny tovar

Dovoz zo zahraničia

Bonus program

Pre registrovaných zákazníkov

Podrobný popis

Durgol Universal odvápňovač 750ml

Rýchlo pôsobiaci odvápňovací prostriedok na široké využitie v domácnosti. Vďaka svojmu zloženiu odvápňuje účinne, ale napriek tomu je šetrný k životnému prostrediu. Neobsahuje žiadne vône a je potravinársky nezávadný.

Návod na použitie:
  1. Prístroje na prekvapkávanú kávu: Nalejte 1–2 šálky (šálka = 150ml) Durgol Universal do nádržky na vodu a rozrieďte rovnakým množstvom studenej vody. Tento odvápňovací roztok nechajte prístrojom pretiecť. Potom ho prepláchnete 1-2 plnými nádržkami čistej vody. Postupujte podľa návodu na použitie výrobcu.
  2. Nádoby z kovu, plastu alebo skla (rýchlovarné kanvice, hrnce, vázy): Nádobu naplňte až po okraj usadeného vodného kameňa rozriedeným alebo nerozriedeným roztokom v závislosti na množstve a sile usadenín a nechajte pôsobiť maximálne 1 hodinu. Nádobu potom dôkladne vypláchnete čistou vodou.
  3. Perlátory, sprchové hlavice: Zavápnený diel vložte do sklenenej alebo plastovej nádoby naplnenej riedeným či neriedeným prípravkom. Po asi 10 minútach opláchnite čistou vodou.
  4. Príslušenstvo a povrchy (batérie, umývadlá, dlaždice): Ošetrite navlhčenou handričkou v roztoku. Opláchnite vodou a utrite do sucha.
Dôležité upozornenia:
Durgol Universal používajte iba za studena (okrem kávovarov na prekvapkávanú kávu). Nemiešajte s inými čistiacimi prostriedkami. Aplikujte iba na neporušené materiály odolné proti kyselinám.
 
Zloženie:

Obsahuje anorganickú kyselinu, ochranné činidlá a prísady. Zmes nie je klasifikovaná ako nebezpečná.

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary
Hmotnosť: 0.75 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: