Filtrovať podľa
Prečo vybrať nás?
  • Doprava zadarmo nad 75 €
  • Všetko skladom garantujeme
  • Exkluzívny tovar dovoz zo zahraničia
  • Bonus program pre registrovaných zákazníkov

záhradné bazény

TOP Najpredávanejšie

Z ponuky vyberáme
Cena:
Tovar označený ako
Filtrovať podľa

1

Nafukovacie bazény


Bazén nafukovací je snom väčšiny z nás už odmalička, samozrejme okrem tých, čo majú z vody hrôzu. Nie je tomu ani tak dávno, čo sme závideli tým, ktorí mali dosť peňazí a záhradný bazén zaobstarali - nebolo to ani lacné, ani jednoduché. Uplynulo pár rokov a situácia sa zmenila, dnes to ide lacno a jednoducho je - nafukovacie bazény od malých veľkostí až po dospelých, v ktorých sa pohodlne natiahnete, sa na trhu ponúka nepreberné množstvo. Nafukovacie bazény ponúkame aj my a sme si istí, že náš prierez tým, čo trh ponúka, a citlivo nastavené ceny, u Vás budú bodovať. V našej ponuke nájdete hneď niekoľko druhov bazénov - bazénik so strieškou,, bazény a šmykľavky nafukovací, bazén so šmýkačkou ai. Detské nafukovacie bazény z našej ponuky už prináša pohodu a letné leňošenie slušnému zástupu našich zákazníkov, nechajte sa teda nalákať aj Vy!

záhradné bazény

Kategórie Záhradné bazény zahŕňa všetky nafukovacie, plastové a prenosné radovánky na najteplejšie obdobie v roku. Medzi záhradné bazény potom spadajú aj všetky možné kovové konštrukcie a nadzební bazény, kde sa nafukuje iba hornú golier. Stále klesajúca cena robí nafukovací záhradný bazén dostupnú a všeobecne rozšírenú zábavou pre každý dvorček alebo záhradu. Niet na čo čakať, šikovný detský bazén či bazénik na záhradku si môžete objednať hneď teraz.

detský bazén

Najčastejšie nakupovaným je detský bazén - obstaranie takého pôsobí radosť deťom a tým i celej rodine. V našej ponuke nájdete detské bazény lacno - a k tomu máte na výber hneď niekoľko druhov. Naša ponuka je široká - nafukovací šmykľavka, bazénik so strieškou, detský bazén so šmýkačkou. Nechajte si Vaše deti bezstarostne užiť leta s nafukovacím bazénom u Vás na záhrade.

¨